Pivo Magnát

Pivovar Štiřínské stodoly pro Vás vaří následující druhy piva:

Světlý ležák Magnát je klasický světlý ležák plzeňského typu vařený dvourmutovým způsobem z nejlepších ručně vyrobených moravských sladů. Jeho lahodná doznívající hořkost je dosažena proslulým žateckým poloraným červeňákem. Klasické hlavní kvašení a zrání dodávají pivu chuť, která je pro světlé ležáky plzeňského typu nezapomenutelná.

Polotmavý ležák Magnát představuje pivo vařené ze tří druhů sladů, které vzbuzuje vzpomínku na starou dobrou Anglii. Karamelová vůně se zde mísí s bylinnými chmelovými tóny žateckých chmelů. Jemná krémovitá pěna svědčí o delším pobytu v ležáckém sklepě.

Tmavý ležák Magnát je náš speciální tmavý ležák vařený ze čtyř sladů. Kdo jednou okusí jeho příjemnou kávovou chuť zakončenou dlouhým suchým dozníváním, ten se jistě bude k tomuto nezapomenutelnému druhu rád vracet. Pro mnohé velké překvapení v kombinaci s moučníkem. Vyzkoušejte!

Pšeničné pivo Magnát bývá zejména v letních měsících příjemným osvěžením. Jedná se o vrchně kvašené pšeničné pivo charakteristické svojí ovocnou složkou.

Krásná vůně Borůvkového speciálu Magnát s dlouhým ovocným akcentem lesních plodů překvapí mnoho konzumentů.

Višňový speciál Magnát je klasický ležák doladěný vůní višňového dřeva a mandlí.

Zázvorový speciál Magnát – toto pivo nás přenese do dob anglických kolonií, kde se tento druh piva těšil velké oblibě. Výrazná chuť zázvoru zakulacená karamelovým sladem přináší zážitek příjemného osvěžení.

Cannabis Magnát - toto nové pivo na českém trhu stojí na počátku řady bylinných piv, které v dávných dobách vařily keltské kmeny. Kombinace jemných bylinných vůní s chmelem vytváří ojedinělý zážitek. (Použitá marihuana je samozřejmě bez obsahu THC.)

Kouřový Magnát - tento speciál vařený s nakuřovaných sladů nás přenese do středověkých krčem, kde se podobná piva popíjela. Pivo je tmavočervené barvy s chutí po dobrém uzeném nebo domácích klobáskách. Zvláštností tohoto piva je, že rozděluje konzumenty na dvě skupiny. Jedna ho miluje a druhá říká „už nikdy více“.

Medové pivo Magnát – typickou vlastností tohoto staročeského receptu je plnost chuti s dlouhým dozníváním tonů po zbytkových cukrech domácího medu a žateckého chmele.

Pomerančové pivo Magnát - lehká vůně citrusových plodů s akcentem doznívání hořkého pomeranče se nádherně spojuje se zbytkovým sladovým extraktem.

Magnát Mochitobeer – příjemná kombinace citronu, máty a žateckého chmele navozuje příjemné osvěžení a vzpomínku na dovolenou v Karibiku.

Magnát Lemon - nádherné spojení pšeničných tonů s lemonem je to nejlepší, co si lze po náročném a únavném dni dopřát.

Magnát Capuccino – pivo s vůní kávy? Proč ne! Vůně a decentní chuť capuccina s jemně hořkým pivem je překvapivě lahodná kombinace.