Štiřínská stodola - pohoda u Prahy

Vítejte ve Štiřínské stodole,

areál Štiřínské stodoly se nachází ve významném regionu rozkládající se mezi Prahou a řekou Sázavou, kterému se podle jedné z největších osobností české kultury, oblíbeného malíře a spisovatele Josefa Lady, přezdívá Ladův kraj. Výhodná poloha Štiřínské stodoly v obci Štiřín nedaleko Prahy v malebné, romanticky zvlněné krajině zaručuje návštěvníkům dostupnost řady historických, kulturních a přírodních zajímavostí.

Kraj se může pochlubit bohatou pivovarnickou historií. Je spojen s osobností významného průmyslníka 19. století – barona Ringoffera, zakladatele pivovaru ve Velkých Popovicích, který se společně se svou rodinou význačně zasazoval o kulturní a hospodářský rozvoj oblasti.

Areál, původně komplex hospodářských budov, byl v nedávné době citlivě zrekonstruován a dnes nabízí využití originálního prostředí k mnoha účelům. Ochutnat kulinářské umění našich kuchařů můžete v restauraci, formance či za příznivého počasí na zahrádce. Pro Vaše pohodlí byl zařízen též nekuřácký salónek, dětský koutek či uzavřené venkovní dětské hřiště. Nejen cyklistům a turistům je k dispozici stánek s rychlým občerstvením, kde lze zakoupit suroviny a ty si pak samostatně připravit ve stodole vybavené grilem. Specialitou Štiřínské stodoly je vlastní minipivovar. Pro skupiny zájemců nabízíme možnost vaření vlastního piva pod odborným dozorem.

Ve Štiřínské stodole naleznete ideální podmínky pro realizaci nejrůznějších společenských akcí - svateb, oslav, firemních večírků, školení či relaxací. Nabízíme Vám možnost pronájmu prostoru letní zahrádky, stodoly s grilem, formanky a nekuřáckého salónku.

Pravidelně pro Vás připravujeme společenské akce gastronomického rázu. Pro labužníky pořádáme večery světových kuchyní, ale na své si mohou přijít i milovníci klasické české kuchyně a zúčastnit se například zabijačkových či husích hodů. Pro každého příznivce hudby máme připraven bohatý program hudebních večerů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Hotel Restaurace Gril Pivovar


Odběr akcí

Kontaktujte nás

Želivecká 707 TEL +420 323 607 784 Po - Čt 11 - 23 Ne 11 - 22
251 68 Štiřín MAIL info@stirinskastodola.cz Pá, So 11 - 24 Akce dle domluvy